Setkání často iniciuje žena, které vadí, že mají s mužem odlišné názory na výchovu dětí a potřebují se domluvit na pravidlech. Někdy si vezmou i děti, protože se potřebují společně domluvit na nových pravidlech.

Pokud se rodiče rozvádějí, potřebují dětem na neutrální půdě sdělit fakta a nastavit nová pravidla. Pokud má dítě zdravotní problémy, např. psychické, pracujeme společně na tom, jak budou společně fungovat po návratu dítěte z nemocnice. Nebo přicházejí na doporučení nějakého úřadu, kam dítě bylo umístěné.

Řada dětí rovněž řeší sourozenecké problémy: Jedno má zdravotní problémy, druhé tomu nerozumí. Neutrální prostor u odborníka rodiče využívají zejména proto, že doma se to řešit nepovedlo, nebo to vedlo pouze ke konfliktům a hádkám.

Jak terapie probíhá

Pracuji na základě principů rodinné terapie V. Satirové, v kombinaci s krizovou intervencí, poradenstvím, arteterapií aj. Pokud se účastní i malé děti, můžeme použit například terapeutické pískoviště, kde dítěti srozumitelně znázorníme, co se děje. Jinak pracujeme formou terapeutického rozhovoru – cílíme na posunutí situace k novému, lepšímu stavu.
Pokračování textu…

Kdo jsem

Absolvovala jsem výcvik v individuální, párové, rodinné a skupinové psychoterapii. Získala jsem diplom z mediace a krizové intervence.
Pokračování textu…

Ceník a objednávky

Individuální konzultace: 1000 Kč/ 1 hodinu
Párová nebo rodinná konzultace: 1200 Kč/ 1 hodinu

Volat můžete ve všední dny 9:00 – 18:00.
Telefon pro objednávky naleznete zde….

Storno poplatek: Při zrušení schůzky ve lhůtě kratší 48 hodin si účtuji 50% storno poplatek. Děkuji za pochopení.

Zpět na hlavní stranu…