Pokud přichází klient a chce pracovat na svém rozvoji, může se jednat o řadu témat: chce sám sobě lépe rozumět, být více úspěšný v životě nebo nějaké aktivitě, která se doposud nedařila. Nebo chce porozumět tomu, jak ho ovlivnila rodina, výchova a lépe si uspořádat svůj život.

Častým tématem je také situace řady svobodných – že nejsou schopni nalézt správného partnera, nebo neustále dokola si vybírá nevhodné partnery, stále dokola ty stejné typy a potácí se z jednoho nefunkčního vztahu do druhého.

Vlastně společně řešíme celou řadu různých témat – dle potřeby klienta

 

Pokud přichází profesionál, který chce pracovat na své sebezkušenosti, svých profesních dovednostech a kompetencích, pracujeme dle potřeby: Buď v rámci rodinné terapie, krizové intervence, apod.

Např. chce pracovat na svých rodinných mapách, na intrapsychickém procesu, seberozvoji, nebo zlepšit své fungování v krizových situacích.

Jak setkání probíhá

Setkání probíhá formou koučinku, facilitace – zaměřením na své tělo, emoce. Buď pracujeme na základě principů rodinné terapie V. Satirové, nebo pracujeme s prvky krizové intervence nebo koučinku. Jako lektorka rodinné terapie a krizové intervence vycházím zejména ze zkušenosti facilitování a vedení výcviku.
Pokračování textu…

Kdo jsem

Absolvovala jsem výcvik v individuální, párové, rodinné a skupinové psychoterapii. Získala jsem diplom z mediace a krizové intervence.
Pokračování textu…

Ceník a objednávky

Individuální konzultace: 1000 Kč/ 1 hodinu
Párová nebo rodinná konzultace: 1200 Kč/ 1 hodinu

Volat můžete ve všední dny 9:00 – 18:00.
Telefon pro objednávky naleznete zde….

Storno poplatek: Při zrušení schůzky ve lhůtě kratší 48 hodin si účtuji 50% storno poplatek. Děkuji za pochopení.

Zpět na hlavní stranu…